Skip to content

Treppide valmistamine

Trepiproff on juba rohkem kui 20 aastat valmistanud kvaliteetseid ning silmapaistvaid lahendusi, millega on tagatud klientide rahulolu. Valmistame igas mõõdus, materjalis ja soovi korral ka erilahendustega treppe vastavalt meie kliendi soovidele. Pakume lisaks ka enda treppidele paigaldust. Meie treppe iseloomustavad suurepärane viimistlus, korralik ja professionaalne paigaldus ning kiire tarne. Tuleme klientidele igati vastu ning oleme valmis tegema kõiksuguseid erilahendusi. Kvaliteetsed ja vastupidavad trepid soeta meilt!

Trepiproff valmistab kolme enimlevinumat trepitüüpi. Milline sobib Sinu koju, sõltub suuresti sellest, kuhu treppi soovitakse paigutada. Trepid, mida me valmistame on:

·         U-kujuline trepp, mis teeb180-kraadise pöörde,

·         I-kujuline trepp, mis kulgeb korruste vahel sirgjooneliselt,

·         L-kujuline trepp, mis moodustab üldjuhul 90-kraadise nurga,

·         Keerdtrepp, mis kulgeb kahe korruse vajel spiraalselt.

Kaks põhilist trepitüüpi on lahtine ehk varvaslaudadeta trepp, mille eelisteks on avarus ja valguse läbilaskvus. Kinnine ehk varvaslaudadega trepp, mille puhul on võimalik trepi alla jäävat ruumi ära kasutada näiteks panipaigana või hoopis mööbli osana (kapp, riiul vms.). Lisaks saab meilt tellida igasuguseid erilahendusi, mis sobiksid just Sinu koju ideaalselt. Aitame klienti igati nii nõu kui jõuga, ükski probleem ei ole meie jaoks lahendamatu. Trepi astmed võivad toetuda ühele kesksele talale, kahele talale või ka küljeplaadile. Klient saab ise valida, milline trepi kuju kõige rohkem meeldib – igal juhul on uus trepp väga stabiilne ja vastupidav. Trepi valmistamine ei piirdu vaid astmete ja taladega, vaja on mõelda ka käsipuudele ja tugedele, mis tagavad ohutu liiklemise kõikidele pereliikmetele. Kui teada on sisustuse stiil, saame planeerida trepi materjali, viimistluse ja kuju vastavalt interjööri võimalustele. Trepp ei ole tänapäeval enam vaid funktsionaalne ese Sinu kodus, vaid ka silmapaistev disainielement.

Treppide valmistamine ei pruugi tunduda küll eriliselt keerukana, kuid siiski on mõistlik jätta see kogenud spetsialistide hoolde, sest trepp peab eelkõige olema ohutu. Lahtised või kõikuvad trepiastmed on ülimalt ohtlikud ning potensiaal kukkuda ja end vigastada vägagi suur. Trepiproff annab endast kõik, et valminud lahendus oleks võimalikult turvaline ning kukkumiste või vigastuste tekkimise oht nullilähedane. Trepiproffi treppide valmistamine algab uue objekti põhjalikust analüüsist. Kuulame ära kliendi soovid ja ideed ning vaatame üle elamu projekti.  Seejärel anname vajadusel endapoolsed nõuanded ning soovitused korruste ja liikumisteede sujuvaks ning turvaliseks ühendamiseks. Peale trepiava mõõdistamist järgneb trepi projekteerimine. Kogu protsess lõppeb meiepoolse lahenduse paigaldusega ning sellele järgneb kümned (kui mitte sajad) aastad rõõmsat ning turvalist treppide kasutamist. Oma tootmises kasutame vaid kõige kvaliteetsemaid materjale ning tipptasemel tehnilisi lahendusi – treppide vakmistamine toimub moodsal tootmisliinil millimeetri täpsusega.

 

Pakume mudelipõhist disaini, mis tähendab, et tellimuse täitmisel luuakse vastavalt kliendi soovidele täpne trepi mudel, mida on võimalus eelnevalt näha ja soovi korral muuta kliendi soovidega vastavaks. Meie valmistatud trepid on hoolikalt valmistatud ja viimistletud. Need peavad vastu ajahambale ning lisaks esteetilisele välimusele on need ka turvalised. Tellides trepid Trepiprofilt säästad end suurest vaevast ja saad meeldiva ning taskukohase lahenduse. Teostame tööd kiirelt ning paigaldus võtab aega vaid paar päeva. Trepiprofi teostatud tööde ja lahendustega saab mugavalt tutvuda siin: https://trepiproff.ee/tood/ ning kui meie projektid Sind kõnetasid, saad esitada hinnapäringu meie veebilehel: https://trepiproff.ee/hinnaparing/. Soovi korral saad ühendust võtta ka meie abivalmis klienditoega, kes Sind igati aitab ning üheskoos leiame parima lahenduse. 

etEesti